GALA DOBRYCH INICJATYW

0

9 grudnia b.r w naszych mieście Sosnowcu odbyła się już po raz piąty, Gala Dobrych Inicjatyw.
Jak to organizatorzy zaznaczyli, Gala Dobrych Inicjatyw to impreza szczególna, która ma na celu uhonorowanie osób, które mają świadomość i poczucie szczególnej odpowiedzialności społecznej i dążą do poprawy poziomu i jakości życia społeczności, w której żyją, propagując wśród mieszkańców Sosnowca inicjatywy mające na celu podniesienie prestiżu i rangi wolontariatu a ponadto, przyczyniają się do propagowania idei społeczeństwa obywatelskiego. W tym roku do odbioru nagród w Gali zgłoszono 26 kandydatów w pięciu kategoriach konkursowych: Szkoła Dobrych Inicjatyw, Społeczna Akcja Roku, Społeczny Animator Roku, Wolontariusz Roku, Firma Przyjazna Społeczności Lokalnej.
Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że wśród nominowanych w kategorii Wolontariusz Roku została pani Magda Drdzeń pracownik osiedlowego Klubu „Bakcyl” oraz pani Beata Jankowska instruktorka Zumby naszego klubu. Natomiast w kategorii Firma Przyjazna Społeczności Lokalnej nominowana została Firma Cobra System Sp. z o.o., wspierająca od wielu lat dzieci, młodzież i seniorów z osiedlowego klubu oraz mieszkańców naszego miasta.
Niesamowite wrażenie na wszystkich obecnych na Gali zrobiły występy Towarzystwa Przyjaciół Dzieci sosnowieckie oddział. Artyści wywołali ogrom emocji a nie jeden z słuchających miał tzw gęsią skórkę na rękach. Te fantastyczne przeżycia spotęgował fakt, iż nasza faworytka – Pani Beata , zdobyła statuetkę oraz tytuł Wolontariusza Roku 2015. Serdecznie gratulujemy zwyciężczyni, ale też i innym nominowanym. Jesteśmy zdania, że nominacja to również piękny gest wobec osób pomagającym innym na co dzień. Jesteśmy dumni, że mamy możliwość współpracy z takimi ciekawymi osobami.

gala5 gala4 gala3 gala2 gala1

Komentarze zamknięte.